Dailės studija vaikams

Dailės studija vaikams

Piešimas vaikams yra vienas gražiausių užsiėmimų vaikystėje, kurį kiekvienas iš mūsų prisimename. Kai žiūrime į piešiančius vaikus, mus žavi jų laisvė, kūrybiškumas, netikėtos idėjos, begalinė drąsa ir tas natūralus paprastumas. Vaikai labai gerai žino, ką ir kaip piešti. Vienintelis, ko jie nežino, - kad tą patį dalyką galima perteikti pačiais įvairiausiais būdais. Mano nuomone, tai viena iš priežasčių, kam reikalingos piešimo pamokos vaikams.

Būreliai vaikams nėra naujiena, tačiau mano dailės studija, įrengta seno namo palėpėje, yra įsimintina. Joje tarp gausybės daiktų daiktelių, dažnai vaikams nežinomos paskirties įrankių ar atvirkščiai - įprastų buities rakandų vyksta kūryba. Autentiška, natūrali, organiška. Kiekviena pamoka - tai atskira istorija, kuri prasideda nuo manęs ir baigiasi vaiku. Piešimas vaikams įvyksta, kai nenurodau pavyzdžio, kaip reikia piešti, kaip teisingai pavaizduoti, kaip priartinti piešiamą objektą prie realybės. Pasiūlau tik priemones darbui, įtakoju įvykių eigą, ir istorija prasideda. Ją pasakoja vaikai.

Piešimas vaikams - tai natūralus kūrybiškumas, autentiškumo, kurį turi visi vaikai, pasireiškimas: kaip sugalvoju, įsivaizduoju, kaip jaučiu, taip ir nupiešiu. Todėl vaikams tiesiog leidžiu būti savimi ir laisvai reikšti save. Mano dailės mokymo metodika jiems netrukdo. Taip sluoksnis po sluoksnio sukuriame istoriją.

Piešimas vaikams yra būdas sužinoti, kaip išradingai panaudoti įvairias medžiagas ir dailės priemones, pavyzdžiui, kartoną, dėklus kiaušiniams, audinių skiautes, žurnalų iškarpas, teptukus, pieštukus ir pan. Taip pat tai ir būdas sužinoti, ką reiškia spalvos, kad galima piešti ir baltą piešinį, kam yra reikalingas horizontas ar perspektyva. Vyksta laisvas piešimas. Taip mes visi kartu mokomės. Vaikai mokosi kūrimo būdų, o aš - kaip koncentruoti jų dėmesį ir nukreipti energiją, kuri čia, mano palėpėje, gali kaskart nevaržomai išsilieti. Vaiko kūrybiškumas klesti.

Būreliai vaikams - tai ir bendravimas su kitais vaikais. Vaikai iš prigimties linkę piešti ir taip pasikalbėti su savimi. Tačiau piešimas vaikams grupėje yra dar ir kitų vaikų piešinių vertinimas, kūrybos proceso stebėjimas, buvimas kūrybiškoje aplinkoje. Tad mano dailės studija nėra tiesiog viena iš vietų, kur vyksta tradiciniai būreliai vaikams. Čia vyksta ritualas, kuriame vaikai ir aš esame lygiaverčiai.

Piešimo pamokos vaikams vyksta kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį. Jos skirtos 5-8, 8-10 m. vaikams. Galite pasirinkti jums tinkantį laiką: 10.30 val. (5-8 m.) arba 12.00 val. (8-10 m.). Grupėje piešia iki 8 vaikų. Viena pamoka trunka 1 val. 30 min. Vieno užsiėmimo kaina - 12 €, mokant už visą mėnesį - 40 € (4 kartai per mėn.). Visos priemonės yra įskaičiuotos į kainą. 


Įdomu? Spauskite ant "Užsisakyti" ir užpildykite trumpą užklausos formą. 

Norite daugiau sužinoti apie mano mokymo piešti patirtį? Spauskite Apie mane.

Domina, ar vyksta piešimo pamokos suaugusiems? Spauskite Dailės studija suaugusiems.

Dailės studija vaikams

Čia užsiėmimai vaikams būna ir linksmi, ir kūrybiški, ir įdomūs